logo

reklam

Ağrı İl özel İdaresi araç filosunu güçlendirdi

arac2 araç1
Ağrı İl Özel İdaresi, araç parkurunu güçlendirmeye devam ediyor. İl genelinde son model teknolojik iş makineleri ile çalışmalarını sürdüren İl Özel İdaresi, araç filosuna son model 4 adet Beko Loder (kazıyıcı – yükleyici) araç kazandırdı. İl Özel İdareye getirilen araçların dışında önümüzdeki günlerde filoya 1 tanede son model 434F2 model greyder araç katılacak.
Kırsalda daha hızlı hareket edilecek
Araç parkuruna kazandırılan araçlarla kırsal alanda hızlı hareket edileceğini ifade eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, “Araç parkurumuzu güçlendirmek hızlı hareket etmemiz için öncelikli sırada. Yeni alınan iş makineleri ile kırsaldaki işler daha da kolaylaşacak. Kurumumuz için yoğun bir iş sezonu başlıyor. Sahaya hâkim olmamız lazım. Kurumumuz yeni alınan ve alınacak olan araçlarla adeta tazelenecek ve nefes alacak. İnşallah yeni araçlarımızla kazasız, güzel ve kaliteli işler yapacağız” dedi.
1 milyon 820 bin TL bütçe ayrıldı
İş makinelerini güçlendirmeye devam eden İl Özel İdaresi, yeni aldığı araçlara 1 milyon 820 bin TL verdi. Alınan iş makineleriyle birlikte araç sayısı 152’ye çıktı.

Share
1886 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri