logo

reklam

Ağrı İl Emniyet Müdürü M. Turgay KARABULAK anneler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

karabulak1

Ağrı İl Emniyet Müdürü M. Turgay KARABULAK anneler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Karabulak, Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan annelerimiz, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir”

Çocuklarını özveriyle büyüten, iyiye, doğruya, güzele yönlendirerek hayata hazırlayan annelerimiz, hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağıdır.

Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlıklardır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda şefkatle bağrına basan annelerimize, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz.

Çocuğu için tüm benliğini ortaya koyan anne hayatın anlamıdır ve her şeydir. Bu yüzdendir ki, dinimiz de anneye büyük ehemmiyet vermiş ve ‘Cennet annelerin ayağı altındadır’ emri ile annenin önemi vurgulanmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemizin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz anneleri olmak üzere, fedakarlık ve sabır timsali, karşılıksız sevginin sembolü olan tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimle kutlar, ellerinden öper, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

Share
1692 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri