logo

reklam

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNDEKİ ÖĞRENCİLERE YÖK’TEN KUTLAMA MEKTUBU

ayok1 ayok2

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Prof. Dr. İrfan ASLAN, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında fakülteleri birincilikle kazanan ve kayıt yaptıran öğrencilere Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından gönderilen kutlama belgelerini takdim etti.

 

Üniversitedeki Senato Toplantısı sonrası düzenlenen törende konuşan Prof. Dr. İrfan ASLAN,Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Lisans Yerleştirme Sınavından aldıkları yüksek notla üniversiteyi tercih eden öğrencilere gösterdikleri başarıdan dolayı kutladı.

 

Prof. Dr. ASLAN, Eczacılık Fakültesi Eczacılık Bölümünden Büşra DOĞAN, Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden Sinan POLAT ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden Adnan DOĞAN’a YÖK’ten gelen kutlama belgelerini takdim etti.

 

Sınav sonucu ön kayıt yaptıran 5 öğrenciden 3’ünün kesin kayıt yaptırdığını belirten Prof. Dr. ASLAN, fiziki, akademik ve idari gelişimini her geçen gün artarak sürdüren üniversitenin yurt içi ve dışından öğrencilerin rağbet gösterdiği bir eğitim kurumu haline geldiğini söyledi.

 

Share
2005 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri