logo

reklam

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNDE ‘BÖLGENİN TURİZM POTANSİYELİ’ KONFERANSI VERİLDİ

 

Uluslararası yolcu trafiğinde Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Antalya Havalimanı’nın işletmeciliğini yürüten ICF Airports Yönetim Kurulu Üyeliği’ne IC Holding Turizm Grubu Genel Koordinatörü Abdullah KELEŞ Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde öğrencilere ‘Bölgenin Turizm Potansiyeli’ ve havacılık hakkında bilgiler verdi.

Nezehat Çeçen konferans salonunda yapılan konferansa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel ÜNAL, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı. ICF Airports Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah KELEŞ, dünyada ve Türkiye’de hava yolu taşımacılığı ve turizm hakkında öğrencilere önemli bilgiler verdi. KELEŞ, yönelttiği soruları doğru cevaplayan öğrencilere tatil hediye etti.

KELEŞ, şöyle devam etti: “Öğrencilerin ileriye yönelik bir yol haritası çizmesi için sizlere kariyer planlamanız hakkında yardımcı olmak isterim. Okuduğunuz mesleği yapamayabilirsiniz. Neye sahip olursanız olun elinizde bulunan imkânları pazarlamak kariyerinizi en iyi noktaya getirecektir.”Program, Prof. Dr. ÜNAL’ın ICF Airports Yönetim Kurulu Üyesi KELEŞ’e plaket takdimi sona erdi.

aiç5 aic1 aic2 aic3 aic4 aic6

Share
1943 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri