logo

reklam

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN STK TEMSİLCİLERİNE İFTAR YEMEĞİ

asiv1 asıv2 asıv3 asıv4

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Konukevinde gerçekleştirilen iftar programına Rektör Prof. Dr. İrfan ASLAN, üniversite Genel Sekreteri Ali BALKİS ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 

Yemekte konuşan Prof. Dr. ASLAN, Ağrı’nın adeta lokomotifi olan üniversitenin kentin önemsediği her konuyu öncelikli olarak ele aldıklarını söyledi. Kuruluş sürecini doğru yöneterek her yıl büyüyen bir eğitim yuvası oluşturduklarını kaydeden Prof. Dr. ASLAN,“Akademik, idari personel ve öğrenci sayısındaki sayısal artışla beraber üniversitemizin kent ekonomisine olan katkısı her geçen gün artmaktadır. Bunun yanı sıra Sürekli Eğitim Merkezi aracılığı ile farklı konularda yürüttüğümüz eğitim çalışmaları sonucu şehirle bütünleşen bir üniversite oluşturduk. Çalışmalarımızı bundan sonra da devam ettireceğiz. Bu noktada herkesin duasına ve desteğine ihtiyacımız var. Kapımız sizlere her zaman açık, bundan sonra da hep açık olacaktır. Çünkü bu üniversite siz kıymetli Ağrılılarındır. Bu duygularla hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah hayırlara vesile etsin, ülkemizin birliği, bütünlüğü ve geleceği için iyi şeyler ihsan etsin. Kardeşliğimizin baki olmasını sağlasın. Çeşitli belaları da bu ülkemizden, toplumumuzdan ve bu ilden uzak etsin. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Share
2188 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri