logo

reklam

Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi Müdürlüğüne Nimet Sekman atandı

nimet sekman1
Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesine Ağrı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğü görevini yapan Nimet Sekman atandı.
Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi Müdürlüğü görevini uzun sure yapan Ahmet Yalçınkaya başka bir ilde Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanmasını ardından, yerine Ağrı’nın çeşitli Liselerinde Öğretmenlik ve İdarecilik yapan Nimet Sekman atandı.
Hinet Sekman Kİm; Sekman 1974 Ağrı’da doğdu. İlköğrenimini Ağrı Hürriyet İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimini Naci Gökçe Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliğinden mezun oldu. Aynı yıl Atatürk İlke ve İnkılapları Enstitüsünü kazandı. Öğretmenlik hayatına Ağrının Balıksu Köyü İlköğretim Okulu’nda başladı. Muhtelif okullarda öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra 2012 tarihinde Ağrı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğüne yazılı sınav puanına görevinde bulundu. Sekman, 2015 ve 2016  eğitim ve öğretim yılı için  Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen lisesi Müdürlüğü görevine atandı.

Share
4422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri