logo

reklam

AĞRI GHSİM YABANCI UYRUKLU ÇOCUKLARI SPORA KAZANDIRIYOR

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Yetiştirme Yurdunda kalan yabancı uyruklu 20 çocuğa Voleybol, Basketbol ve Badminton branşlarında kurs veriyor.

Tecrübeli antrenörler nezaretinde çalışmalarını 15 Nisan Spor Salonunda sürdüren yabancı uyruklu çocuklar çalışmalardan oldukça memnun oldukları gözlendi. 15 Nisan Spor Salonunda gerçekleşen Voleybol kursunu ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, burada çocuklarla sohbet ettiler. Gerçekleşen ziyarette çocuklar İl Müdürü Alp’e ve kendilerine kurslarda yardımcı olan antrenörlere teşekkür ettiler.

İl Müdürü Alp burada yapmış olduğu açıklamada;” Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Yetiştirme Yurdunda kalan Afganistan ve Irak uyruklu çocuklara tecrübeli antrenörlerimiz nezaretinde spor yapma imkânı sağlıyoruz. Çocuklar boş zamanlarında burada çok güzel vakit geçiriyor. İl ve İlçelerimizde spor yapmak isteyen tüm herkese tesislerimiz açıktır dedi.” ayab2 ayab3 ayab4

Share
1687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri