logo

reklam

Ağrı Gençlerbirliği ile Patnos Gücü futbol maçı 23 Nisan’da

 

 askf1

Servet ARSLAN/ AĞRI, (DHA)- Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)  Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kösedağ, Ağrı’yı Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil etmek için Ağrı Gençlerbirliği Spor ile Patnos Gücü arasındaki futbol maçının 23 Nisan Cumartesi günü oynanacağını açıkladı.
ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kösedağ, 23 Nisan’da oynanacak futbol karşılaşmasının çök önemli olduğunu bildirdi. Ağrı Amatör Kümede 2 ay önce şampiyonluğu ilan eden Patnos Gücü Spor’un Ağrı’yı BAL’da temsil eden Ağrı Gençlerbirliği Spor arasında maçla ilgili olarak Erkan Kösedağ şunları söyledi:
“Ağrı Gençlerbirliği Spor ile Patnos Gücü, 23 Nisan Cumartesi günü Saat 14.00’de karşı karşıya gelecek. Maçta galip gelen taraf, 2016-2017 futbol sezonunda Ağrı’yı Bölgesel Amatör Ligde temsil etme hakkı kazanacak. BAL’da 3 yıl Doğubayazıt temsilcisi Bayazıt Spor, 3 yıl Patnos temsilcisi Yeni Patnos Spor ve son 1 yıldır da merkez ilçeden olan Ağrı Gençlerbirliği Spor Ağrı’yı temsil etti. Çok önemli ve bir o kadar prestijli olan bu müsabakada Gençlerbirliği Spor ile Patnos Gücü kazanmak için mücadele edecek. Hak edenin kazandığı ve dostça geçmesini dilediğimiz bir müsabaka bekliyoruz. Bu müsabaka ile ilgili iki takım yetkililerinin katıldığı bir dizi toplantı yapılacak. Müsabakanın sorunsuz şekilde sonuçlanması için gerekli tedbirler alınacaktır.”

Share
1744 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri