logo

reklam

AĞRI DEVLET HASTANESİNİN, “HASTA MEMNUNİYET ANKETİ”

Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimliğine Uzm.Dr.Gizem GÖRMEZ atandı. Görmez’in atanması ile birlikte Ağrı Devlet Hastnasinin başhekimi görevlendirilmiş oldu.

Görmez yaptığı açıklamada;

agrı bashekim1

Ağrı sağlık sorunlarının ülke genelinde en alt sınırlardı olduğu haberini daha önce bildirmiştik, Görmezin atanması ile birlikte  hastane anketindeki değişiklik fark gösterdiği bildirildi.Hastan Memnuniyetinin arttığı İl hastanesinde tüm sorunların giderilmesi hususunda Ağrı halkı tararfından yakınan takip ve beklentidir.

Ağrı Devlet Hastanesinden Konu ile ilgili şu açıklamalarda bulunuldu.

“HASTA MEMNUNİYETİ

Her ay düzenli olarak hastanemize muayene olmak için gelen hastalarımıza, hasta yakınlarına ve servislerimizde yatan hastalarımıza ” HASTA MEMNUNİYETİ ” anketi uygulamasını gerçekleştiriyoruz.Hasta memnuniyeti için kurmuş olduğumuz ekibimizle beraber hastanemize gelen vatandaşlarımıza en iyi şekilde nasıl yardımcı olabiliriz ?
Neler yapabiliriz ?
Düşünceleri ile hareket ediyoruz.Son yapmış olduğumuz anketlerde, mevcut imkânlarımız doğrultusun da hasta memnuniyeti konusunda yapmış olduğumuz çabalar neticesinde başarılı olduğumuz ve hızla ilerleme katettiğimiz anlaşılmaktadır.Hastalarımıza her alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız durmadan hızlı bir şekilde devam etmektedir.” Amacımız gayemiz sizler için … ” dedi

 

Share
2786 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri