logo

reklam

Ağrı Belediyesinden Basına ve Kamuoyuna ; Belediye Başkanı Savcı Sayan”dan Cumhuriyet”in ”İmam Nikahı” Haberine Tepki

Cumhuriyet Gazetesi, Ağrı Belediyesi”nin vatandaşlarına sunduğu dini nikah hizmetini aşağılayıcı bir tavırla haber yapmasına Belediye Başkanı Savcı Sayan tepki göstererek yaptığımız kanunlar dahilinde bir hizmettir.

Yaptığımız hizmet Ağrı Belediyesi”nde dini nikah ve resmi nikahı birlikte kıymaya işlemidir bu işlemde belediyemizin resmi İmamıyla beraber nikah hizmeti içinde bulunması gayyet doğal bir hizmet olup halkımız tarafından da taktirle karşılanmıştır.

Cumhuriyet Gazetesinin manşetinde yapılan 08.07.2019 tarihli haber tamamen tahrik yüklü olup, kanunlara uygun yapılan nikah aktini istismar ederek laiklikle karıştırmaktadır. Yeni yasayla Müftülerimizin de nikah kıydığı bir dönemde Belediyemizin İmamıyla nikah kıymamızdan daha doğal ne olabilir dedi.

Başkan Savcı Sayan sosyal medya aracılığı ile paylaşımında “ 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti”nin aldığı Ağrı Belediyesi”nde dini nikah ve resmi nikah birlikte kıyılmaya başlandı. Uygulanma, nikah görüntülerinin paylaşıldığı Ağrı Belediyesi ait sosyal medya hesaplarından, “Ağrı Belediyesi”nden Yeni Uygulama; Dini ve Resmi Nikah Birlikte Kıyılabilecek” diye duyuruldu. Yeni dönemin ilk dini ve resmi nikahı birlikte kıyılan çifti Fatma ve Rojhat oldu. İlk olarak imam tarafından dini nikahları kıyılan çiftin resmi nikahı da Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan tarafından kıyıldı. Denildi.

Share
691 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri