logo

reklam

Ağrı Belediye Başkanı SAYAN AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT’u Ziyaret Etti

Servet ARSLAN,AĞRI (DHA)-Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’u ziyaret etti.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karabulut’a nezaket ziyaretinde bulunan Ağrı Belediye Başkanı Sayan, Prof. Dr. Karabulut’un yürüttüğü çalışmaların üniversitenin gelişimini her geçen gün daha da artırdığını söyledi.

‘Doğudan Yükselen Işık’ parolası ile geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini belirten Prof. Dr. Karabulut, 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde öğrencilere yönelik yapılacak çalışmalar hakkında Başkan Sayan ile bilgi alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Ağrı’nın öğrenci kenti olması için tüm paydaşlarla el birliği ile çalıştıklarını ifade eden Prof. Dr. Karabulut, üniversite öğrencilerinin yeni eğitim-öğretim döneminde şehir içi ulaşımından ücretsiz olarak yararlanmaları konusundaki kararından dolayı Başkan Sayan’a teşekkür etti.

Share
1671 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.