logo

reklam

AĞÇED’DEN KAYBEDENİ OLMAYAN SINAV

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları için kayıtlar tamamlandı. Yarışmanın Ağrı’da proje ortağı olan Ağrı Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübü (AĞÇED) de yarışma kayıtlarını başarılı bir şekilde tamamladı.

Türkiye genelinde toplamda 359.230 kayıt alınan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarında Ağrı il sorumlusu Süleyman Uğurlu, Ağrı genelinde yarışmaya başvuran kişi sayısının toplamda beş bine yaklaştığını, Ağrı merkezde ise bu sayının bin iki yüzü aşmış durumda olduğunu belirtti. Sözlerine devam eden Uğurlu: “Bu sene Ağrı merkezde sınava katılımı arttırmak adına önemli bir karar aldık. Yarışmada derece yapanlara toplamda 9.000 TL ve buna ek olarak mansiyon ödülleri vereceğiz. Biz bu sene bunlarla yetinmeyip sınava giren yarışmacılar arasından ödül töreninde yapılacak olan çekilişle 5 kişiye çeyrek altın hediye edeceğiz.” dedi. Bu kapsamda yarışmaya giren 5 katılımcıya çekilişle toplamda 5 adet çeyrek altın hediye edilecektir.

Sınavın 3 Nisan 2016 Pazar günü saat 10.00’da yapılacağını hatırlatan Uğurlu, kaybedeni olmayan bu sınavda bütün adaylara sınava girmeleri için çağrı yaptı. Uğurlu son olarak da sınava girecek olan bütün adaylara başarı dileklerini iletti.agced1

 

 

Share
1423 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri