logo

reklam

AĞÇED GENÇLİK SEMİNERLERİNDE YENİ BİR BOYUT

AĞÇED tarafından artık bir gelenek haline gelen Cumartesi Seminerleri 07 Mayıs 2016 Cumartesi’den itibaren yeni bir boyut kazanarak, “Bir Konu Bir Konuk” formatıyla ve tüm hızıyla devam ediyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerler dizisine vize sınavları dolayısıyla ara verilmişti. Seminerler, 07 Mayıs 2016 Cumartesi tarihinden itibaren Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’yle imzalanan protokol gereği, yeni yapılın Ağrı Gençlik Merkezi’nin Şark Köşesi’nde gerçekleştirilmeye başlandı. İlk seminerimizde konuğumuz Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğretim elemanlarından Arş. Gör. İbrahim Tetik bey tarafından, “Yusuf Suresi’nin Muhtevası ve Önemi” konulu seminer programı gerçekleştirildi. Böylece AĞÇED Gençlik seminerleri yeni bir boyut kazanmış oldu.

Pek çok fakülteden üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, Arş. Gör. İbrahim Tetik tarafından katılımcı olan üniversite gençliğine Hz. Yusuf’un kıssası örnek olarak sunuldu. Toplamda 45 dakika süren seminer, soru-cevap bölümü ile devam etti. Daha sonrası çiğköfte ikramıyla hasbihal devam etti. Samimi bir ortamda geçen seminerden öğrencilerin memnuniyeti gözden kaçmadı.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen seminerler dizisi, üniversite akademik takvimi göz önünde bulundurularak haftalık düzenli olarak devam edecek. Katkı ve katılım sağlayan tüm ilim aşıklarına teşekkür eder, saygılar sunarız.

20160510 Haber Kapak 20160510 Haber Resim 2 20160510 Haber Resim 3 20160510 Haber Resim 4

Share
1678 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri