logo

reklam

Ağçed Gençlik Seminerleri Yeni Döneme Başladı

AĞÇED tarafından artık bir gelenek haline gelen Cumartesi Seminerleri “Bir Konu Bir Konuk” formatıyla tüm hızıyla devam ediyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerler dizisine dönem arası dolayısıyla ara verilmişti. 26 Mart 2016 Cumartesi günü, AĞÇED dernek merkezinde, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğretim elemanlarından Arş. Gör. Ersin Savaş beyin sunumuyla “Faydalı ve Seçici Okuma” konulu seminer programı gerçekleştirildi. Böylece bahar dönemi seminerleri başlamış oldu.

Pek çok fakülteden üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, Arş. Gör. Ersin Savaş tarafından katılımcılara etkili okuma teknikleri hakkında bilgiler verildi. Toplamda 45 dakika süren seminer, soru-cevap bölümü ile devam etti. Daha sonrası çay ikramıyla hasbihal devam etti. Samimi bir ortamda geçen seminerden öğrencilerin memnuniyeti gözden kaçmadı.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen seminerler dizisi, üniversite akademik takvimi göz önünde bulundurularak haftalık düzenli olarak devam edecek. Katkı ve katılım sağlayan tüm ilim aşıklarına teşekkür eder, saygılar sunarız.

agced1

Share
1695 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri