logo

reklam

“15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ” İÇİN KULAÇ ATTILAR

 

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ), 15 Temmuz 2016’da darbe girişiminde şehit düşenler anısına yüzme turnuvası yapıldı.
Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yüzme İl Temsilciliği tarafından “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” anısına Yüzme İl Birinciliği turnuvası düzenlendi.
Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen turnuvaya katılan 60 sporcu, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için kulaç attılar.
Program öncesinde 15 Temmuz demokrasi şehitleri ve tüm şehitler için 1 dakika saygı duruşu akabinde istiklal marşı okundu. Müsabaka sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını İl Müdürü Alp, Şube Müdürleri ve sporcu velileri tarafından verildi.
Madalya töreninde açıklamalarda bulunan Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp; Demokrasimize karşı girişilen bu kanlı darbe hareketine karşı sporda bu kez kazanmaktan ziyade birlikteliğimizi simgeleyen bu anlamlı turnuvada mücadele eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. 15 Temmuz’da milletimizin dik bir duruş gösterdiğini belirten İl Müdürü Alp,”15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Onlar sayesinde bugün ülkemiz ayaktadır dedi.
Müsabakaya katılan bedensel engelli sporcu Şua Medetoğlu, sergilediği üstün performans ile hem sporcu arkadaşlarından hem de izleyicilerden büyük alkış aldı.

ayuz1 ayuz2 ayuz3 ayuz4 ayuz5 ayuz6 ayuz7 ayuz8 ayuz9 ayuz10 ayuz11 ayuz12 ayuz13 ayuz14 ayuz15

Share
1901 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri