Ağrıhaber,agrihaber, ağrı haberler,Ağrı,AĞRI
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin yazısına tekziptir

Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin yazısına tekziptir

Tarih 04 Haziran 2012, 15:30 Editör A.Servet Aslan

Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin internet haber siteleri ve Ağrı Zirve Gazetesinde yayınlanan köşe yazısına tekziptir.

Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin yazısına tekziptir
Ağrı Zirve Gazetesi, 04haberede.com ve taraf04.net
Erzurum Caddesi Acar Otel karşısı çıkmaz Sokak No 12; AĞRI
Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin internet haber siteleri ve Ağrı Zirve Gazetesinde yayınlanan köşe yazısına tekziptir.
30 Mayıs 2012 tarihli Gazeteniz ve ilgili sitelerde yayınlanan yazıyla, Gazetenin 3 cü sayfasında "Ağrı'da tarafsız Basın olmak oldukca zor" başlıklı yazıda Gazete köşe yazısında Çalıştığım Kurum Yetkilisine, Bulunduğum Müdürlüğe ve adıma hakaret içerikli yazı yazılmıştır. Kamuoyu yanlış bilgilendirilmiştir.
Yapılan iyiliklerin sonu kötülükmü, şahsıma yaptığın hakareti yazdığın bilgisayarı çocuklarına kendi maaşımdan taksitle 4 yıl önce alan biri değilmiyim, detaylarını edebimden söylemek istemiyorum, niye ibreler birden döndü.
Meslek hayatım içersinde 10 yılı aşkın bir süre Çalıştığım Anadolu Ajansı, 2 yıl TRT ve akabinde Doğan Haber Ajanslarına 20 Yıla yakın bir süredir fahri olarakda çalışıyorum, Bu çalıştığım süre içersinde kişilereden hiç bir para ve menfaat karşılığı haber yapmadım. Bunu herkes biliyor. Sizide herkes tanıyor.
"Benim Asli Görevim zaten Basını bilgilendirmek, Bu görevde Kurumum adınada ilde görev yapan Basın mensupları yanında il dışından gelen Basın mensuplarınada haber akışını sağlamaktır".
İlde Şahsımı herkes tanıdığı gibi sizide herkes tanımaktadır. Bunuda kamuoyu bilmektedir. Bu kutsal meslek içersinde işi yaparken şimdiye kadar hiçbir menfaat hesabında bulunmadım, Asla ihanette etmedim. Bunu 20 yıla yakın sürede çalıştığın  5 Belediye Başkanı ve Halen görevde bulunan şimdiki Belediye Başkanımızda bilmektedir. Yazılan yazıda Şahsıma yapılan karalama ve hakaret cümlelerinin düzeltilerek tekzibinin yayınlanmasına ihtiyaç duyulmuştur.
Yukarıdaki açıklamalarımızın yayınlanması için gerekli hassasiyeti göstereceğinizi ümit ederim.
Yıllardır Ağrı'da yayın yapan Gazete ve Siteler binlerce haber ve Resimlerimi gönül rahatlığı ile kullandılar, Ancak Ağrı Zirve Gazetesindede izinsiz kullanılar fotoğraflarım ve şahsıma hakaret içeren konularda hukuki süreçde başlatılacaktır bilgilerinize arz ederim
04.06.2012
Servet Arslan
Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü

Bu haber 19312 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Ağrı

 

EMNİYET’TEN GENÇLERE GÜVENLİ İNTERNET SEMİNERİ

EMNİYET’TEN GENÇLERE GÜVENLİ İNTERNET SEMİNERİ Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Ağrı'da İnternet suçlarının kolay işlenebilir özelliğinin kötü sonuçlarını; birey, ai...

AĞRI DA 2014-2015 AV SEZONU KAPANDI

AĞRI DA 2014-2015 AV SEZONU KAPANDI Ağrı Orman ve Su İşleri Müdürlüğünce yapılan yazılı basın açıklamasında 2014-2015 av sezonunun kapandığını açıkladı...

SAAT KAÇ?

   HEDEFSİZ ADAM GEREKSİZ ADAMDIR….

   Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır.Ona basit bir kitle denir, millet denemez.

 

Son Dakika

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

| Yazar Girişi |