logo

reklam

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, SERKA Genel Sekreteri Dr. TAŞDEMİR’i Ziyaret Etti

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, kısa bir süre önce Serhat Kalkınma Ajansı’na (SERKA) Genel Sekreter olarak atanan Dr. İbrahim TAŞDEMİR’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, yapı laboratuvarının akredite edilmesine yönelik projenin sözleşmesi imzalandı.

Bir süre önce SERKA Genel Sekreterliğine atanan Dr. İbrahim TAŞDEMİR’e yeni görevinde başarılar dileyen AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, teknik destek almaya hak kazanan projenin sözleşmesini de imzaladı.

Prof. Dr. KARABULUT, “Eğitim ve danışmanlık hizmetinin alınacağı proje ile Üniversitemiz ve Ağrı’daki kamu kurumlarında çalışan ve katılım sağlamak isteyen tüm mimar, mühendis ve teknikerlere Üniversitemizin Yapı Malzemesi Laboratuvarındaki alet ve ekipmanlarının Türkiye Bina Deprem Yönetmeliğine göre nasıl kullanılacağı hakkında eğitim verilecektir. Bu eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlandıktan sonra Üniversitemiz Yapı Malzemesi Laboratuvarının akredite edilmesi planlanmaktadır” diye konuştu.

Share
1864 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx